• دانشگاهیانی که در دوره های قبل به عتبات مشرف شده اند، امکان ثبت نام دارند/ اعطای وام به متقاضیان تشرف به عتبات دانشگاهیان/ دانشجو بودن یکی از زوجین برای ثبت نام کافیست
  • دشمنان نمی‌توانند به ما سیلی بزنند
  • تعبیر
1 2 3

ثبت نام اولیه طرح ضیافت اندیشه دانشجوی 96 در دانشگاه پیام نور تهران آغاز شد
مأوا: با توجه به درخواست های مکرر دانشجویان و با هماهنگی های صورت گرفته طرح ضیافت اندیشه دانشجویان در سال 96 در دانشگاه پیام نور استان تهران برگزار می شود.
از سایت آموزش مجازی دفتر نهاد دانشگاه علامه طباطبایی رونمایی شد
در حاشیه نشست هم‌اندیشی استادان دانشکده علوم ارتباطات انجام شد
مأوا: در حاشیه نشست هم اندیشی استادان دانشگده علوم ارتباطات دانشگاه علامه طباطبایی از سایت آموزش مجازی دفتر نهاد این دانشگاه رونمایی شد.
انتخابی بودن امام از منظر تشیع مردود است/ هیچ کسی حق خدشه دار کردن اصول دین را ندارد
مسوئل نهاد رهبری در دانشگاه علوم پزشکی:
مأوا: حجت الاسلام هاشمی با بیان اینکه امامت بحثی کاملا کلامی و انتصابی است نه انتخابی، گفت: هر کسی در هر جایگاه و مقامی بخواهد به این موضوع دامن بزند که امام انتخابی است از نظر شیعه کاملا رد خواهد شد.
همانطور که شب قدر باید احیا شود، روز قدس هم باید احیا شود
مسئول نهاد رهبری در دانشگاه فرهنگیان مازندران:
مأوا: جعفری ضمن دعوت از از آحاد مردم به ویژه دانشگاهیان جهت شرکت در راهپیمایی روز قدس گفت: جامعه دانشگاهی دانشگاه فرهنگیان استان مازندران همراه با همه ی مردم شریف و روزه دار در روز جمعه در راهپیمایی روز قدس شرکت خواهد کرد.
برگزاری کارگاههای آموزشی قبل از ازدواج
در حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان مرکز کاشان برگزار شد؛
مأوا: در این کارگاهها که با استقبال گسترده و حضور چشمگیر دانشجویان دانشگاه ومعرفت جویان حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان مواجه شد، در راستای ارتقای آگاهی دانشجویان در رابطه با مهارتها و شناخت قبل از ازدواج طی مدت 3 جلسه مباحثی مانند بررسی موانع مادی سرعت گیرهای مادی قبل از ازدواج ، مزایا و معایب ازدواج راه دور و عشق قبل از ازدواج از سوی کارشناسان مرکز مشاوره دانشگاه و حوزه به بحث گذاشته شد.
شرایط ثبت نام عتبات زوج هایی که هر دو دانشجو هستند
مأوا: ارائه تسهیلات به زوج های دانشجو به زائر اصلی و همسر جداگانه تعلق می گیرد و در زوجینی که فقط یک نفر دانشجوست، وام به فرد غیر دانشجو هم تعلق می گیرد.
ثبت نام عتبات دانشگاهیان از ۱۰ تیرماه در سایت لبیک
مأوا: زارع در خصوص چگونگی ثبت نام دوره هفدهم عتبات دانشگاهیان گفت:نحوه ثبت نام در این دوره ویژگی خاصی دارد که امکان دعوت از دیگر دوستان را برای ثبت نام فراهم می کند که در خبرهای بعدی به صورت مفصل بیان خواهد شد.
ضیافت افطاری اساتید دانشگاه علوم پزشکی قم برگزار شد
مأوا: برنامه هیئت مذهبی اساتید دانشگاه علوم پزشکی قم با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین دکتر رفیعی و مناجات خوانی حجت الاسلام و المسلمین حاج آقای محمدی پور
امنیت را سیاسی نکنیم
مسئول دفتر رهبری در دانشگاه فرهنگیان بوشهر:
مأوا: وی ادامه داد نباید بخاطر اعمال سلیقه سیاسی، امنیت به دست آمده را دستخوش برخی حرفهای نسنجیده قرار داده و در زمین دشمن بازی کنیم و همه در کنار هم قدردان این زهر چشم دشمن از طرف سپاه پاسداران باشیم.
دانشگاه پیا م نور تبریز رتبه اول استانی در طرح ضیافت اندیشه سال 95 شد
مأوا: دفتر هم اندیشی اساتید نهاد رهبری در دانشگاه پیا م نور استان آذربایجان شرقی موفق به اخذ رتبه اول استانی در طرح ضیافت اندیشه سال 95 شد.
دیدار جمعی از دانشجویان با رهبر معظم انقلاب
جشن ازدواج دانشجویی دانشگاه خلیج فارس بوشهر
جشن ازدواج دانشجویی دانشگاه تهران
وداع پرشکوه دانشگاهیان تبریز با پیکر سه شهید گمنام دفاع مقدس
آرشيو
محصولات